انیمیشن اعداد و بازگشایی

انفولد نام قالبی است چند منظوره و بسیار انعطاف پذیر با ظاهری زیبا و تغییر پذیر و هسته ای قدرتمند که به شما قابلیت های گوناگونی ارائه میکند . این قالب استثنائی تمامی امکانات حال و آینده شما را شناختاه و برای آن پاسخی دارد

شما به راحتی میتوانید تمامی اجزای سایت را ویرایش کنید و از طرح بندی های بی نهایت این قالب لذت ببرید .آنرا به فروشگاه و انجمن خود وصل کرده و برای آنها صفحات مجزا طراحی کنید فقط با کلیک کردن بر روی آیتم های مورد نظر خودتان .آنرا به زبانهای مخلتف تغییر دهید و از قابلیت چند زبانه بودن این قالب بهرم مند شوید .

تیم پارسی گروپ به همراهی قالب .بیز این قالب فوق العاده را برای شما ترجمه و برگردان کرده است که هم اکنون میتوانید در فروشگهای ما آنرا دریافت کنید .

۰هفته۰روز۰ساعت ۰دقیقه۰ثانیه

 

اعداد انیمیشن دار
۵۰۰۰۰۰

اعداد انتخابی شما

در نحوه ارسال مطلب این قالب منابع بی نظیری برای استفده شما از استایل ها یا حالت های مختلف جهت حرفه ای تر شدن مطالب شما قرار دارد . به دلیل طرح های مختلف و بی شماری که این پوسته ارائه میکند ما آنهارا برایتان به کار نگرفته ایم . اما لیست تمامی آنها را میتوانید با ورود به بخش زیر و انتخاب گزینه های خود از منوی سمت راست سایت مشاهده کنید و لذت ببرید .
0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *